O nas

Przychodzi taki moment w życiu dziecka, kiedy słodkie króliczki, misie, serduszka czy brokat przestają się podobać, a buty z ulubionym samochodem czy lalką zostają zamienione na trampki lub wysokie, masywne buciory. Różowy nie jest już najukochańszym kolorem, a ubrania rodziców, czy starszego, nastoletniego już rodzeństwa stają się coraz bardziej pożądane.

Wtedy wkraczamy my: załoga Easy – Peasy.

Easy Peasy to chillout, moda bez wysiłku, dla każdego fajnego i wyluzowanego dzieciaka. Nie dla nas sztywne kołnierzyki i spodnie w kant. Czerpiemy z kociej natury – odpoczynek, relaks, luz i swoboda to hasła przewodnie. W naszych ubraniach każde dziecko niczym kot może chadzać własnymi ścieżkami i odkrywać świat.

Powstała z połączenia pomysłów dwóch osób: wielbicielki mody, dla której wymyślanie coraz to nowych projektów jest świetną zabawą oraz mamy, która spogląda na wszystko swoim praktycznym okiem i pilnuje, żeby ubrania były wygodne i dobre gatunkowo.

Stawiamy na wysoką jakość materiałów i szycia. Wykorzystujemy wyłącznie polskie dzianiny o najwyższej jakości. Moda dla chłopców i dziewczynek od 6. roku życia